Оргскло листове матове

Продаємо листи матові з оргскла.
3 (4) (5) (6) (8) (10) х1250х1850мм
15(20)х1230х1830мм.
Оргскло є прозорою або напівпрозорою термопластичною похідною акрилових смол. Це екологічно чистий та безпечний матеріал. Його основні переваги - висока прозорість, стійкість до хімікатів та непростих погодних умов, невелика вага. Цей пластик вдвічі легший за звичайне скло, тому в конструкціях не вимагає додаткових опор. Матеріалу можна надавати різноманітних форм без порушень оптичних властивостей.
Ударостійкість оргскла знаходиться в межах 11-17 кДж/кв. м (у спеціальних марок від 45 до 100 кДж/кв. м), а це більш ніж у 5 разів вище, ніж у звичайного скла. Механічна обробка оргскла здійснюється з такою ж легкістю, як обробка дерева. Воно ріжеться, пиляється, свердлиться, шліфується і полірується, фарбується та гравірується.
Акрилове скло має відмінне зчеплення з усіма видами вінілових плівок, що самоклеяться. Його можна склеювати та зварювати, гнути холодним способом. Для склеювання ливарного та екструзійного оргскла підходять спеціальні клейові системи, як розчинники, що мають у своєму складі, так і без них.
Продаємо листами, не ріжемо, шматочки собі не залишаємо.
Наявність на складі.
Можливе відправлення по регіонах України Новою поштою або будь-якими іншими перевізниками, зручними для Вас.

ID: 1041338
Создано: 01/06/2020

Зарегистрирован 29/09/2015
Активность 18 час. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления